حمام سنگی

سلام.ماههاست که ننوشته ام.مدتی درمسافرت بوده ام ومدتی بیمار.هرچه بود گذشت ومی گذرد.

خبر خوبی خوانده ام البته در وبلاگ هیرونیوز .عجب وبلاگی است این هیرونیوز.آخرین خبرها را بسرعت در اختیار ما دور از وطنها می گذارد.خبر این است:هتل پنج ستاره به همت بخش خصوصی در منطقه ازناو خلخال ساخته می شود.واقعا خبر مسرت بخشی است.این اقدام اگر از قوه به فعل دراید به گسترش توریسم در این منطقه زیبا کمک بسیاری خواهد نمود.

امروز عکسهایی از حمام سنگی شهر گیوی برایتان دارم.این حمام طبیعی در دل کوه دارای مجاریی است که آب با دماهای مختلف از آنها خارج می شودو درگذشته محل استحمام مردم بوده ولی امروزه فقط پسربچه های شیطان در آن آبتنی می کنن. شما را به تماشای این مکان جالب دعوت می کنم.

/ 7 نظر / 83 بازدید
ابراهیم زاده- هیرو

سلام دوست خوب من ممنون که سری به وبلاگ زدی ...من آپ شدم

میلاد شیرعلی پور

سلام . یه تعداد عکس از خلخال از یک عکاس خلخالی . خوشحال میشم نظر بدین . http://eye4c.blogfa.com

میلاد شیرعلی پور

سلام . بیلی روستاییست ییلاقی در جاده قدیمی خلخال به اسالم از مسیر خانگاه سادات . خلخال - خانگاه سادات - سوالکی - بیلی - نو - خلیان ..... خلخال به بیلی یه راه پیادست . ولی از چره سو میشه با مشین نیم ساعته به بیلی رسید .

علی کرمی هشجین

من کنت مولاه فهذا علی مولاه اعیاد سعید خم وغدیر بر هموطنان عزیز مبارکباد. (خورش رستمی های مقیم استان آذربایجان شرقی)

علی بلیلی

با سلام عکس های جلبی بود ولی مثل همیشه مورد بی مهری مسئولین پرکار و با مردم ما شده است . با تشکر

خالقی

سلام استاد مهربان ازاینکه به وبلاگ حقیر تشریف آوردید . بی نهایت سپاسگزارم[گل] پیشتر ار اینها حقیر مزاحم وی زیبا و وزینتان شده ام ولی به روز ندیدم امیدوارم همیشه سر زنده و سر بلند باشید .جنابعالی یکی از سرمایه های معنوی خلخالیها هستید .از ارشاد و راهنماییهای شما استقبال میکنیم ...خدمتگزار شما مهربان هستیم .موفق باشید ..برگ سبزیست تحفه درویش[گل]