خوش بهاری است

سلام

دلم برای همه دوستان تنگ شده بود.گرچه دراین مدت به وبلاگ دوستان سر می زدم.باورتان می شودرمز ورود و شناسه را فراموش کرده بودم و نمی توانستم بنویسم البته حوصله اش راهم نداشتم که بطور جدی برای یافتنش تلاش کنم.بگذریم .خوش بهاری است بهاری همه سبز.باران بر خلاف خست زمستان بی دریغ می بارد البته مثل اینکه در خلخال زیاد خبری نیست گرچه امشب تلفنی خبردارشدم که بارش درآنجا هم شروع شده است.امید رویش جوانه های امید و رحمت برای همه وطن دارم.نمی دانم درشهرمان چه خبراست ولی تهران را تب انتخابات کم کم فرا می گیرد .امیدوارم در روز رای گیری کسی رای خود را دریغ نکند و آگاهانه انتخاب کند.سری به وبلاگهای خلخالیهای هشتجینی زدم و خوشحال شدم از کثرت آنها و بعضیی واقعا دلچسب و زیبا بودند .روستای کوچک همسایه، بلیل هم صاحب وبلاگ شده و من از این بابت خوشحالم. خبری در باره پرفسور مسعود خلخالی استاد ودکترای ریاضی مقیم خارج شنیدم و این که برای شرکت در سمیناری در ایران هستند.ایشان مقالات معتبر زیادی در نشریات علمی به چاپ رسانده اند.نمیدانم کسی از همشهریان خبری از ایشان دارد و اینکه متولد کجا هستند و اینکه آیا ارتباطی با شهرمان دارند یا نه ؟

اگر حافظه ام باز هم کار دستم ندهد بزودی باز هم خواهم نوشت.

/ 4 نظر / 16 بازدید
شاپکده

100 فیلم جدید سال 2008 و 2009 به همراه زیرنویس فارسی با کیفیتی بالا و بدون هیچ دخل و تصرفی !!! در سبک های : اکشن ، درام ، عاشقانه ، کمدی ، تخیلی و ..... برای کسب اطلاعات بیشتر به ادرس http://www.shopkadeh.com/?cat=62 مراجعه کنید. موفق باشید.

فرهنگ

سلام جناب آقای خلخالی. ما همچنان منتظر اشعار حبابیم. این هم تصویردکتر مسعود خلخالی من هم کنحکاو بودم که بدانم از کجای دیار خلخال هستند. http://www.math.uwo.ca/~masoud/cv/

زاویه سادات

سلام. این هم از راویه سادات شما. لطفا سر بزنید و مطالب تان را بفرسیتد تا نیروهایمان یک جا تمرکز پیدا کند.

علي بليلي

با سلام خدمت اقاي خلخالي مردم زاويه سادات ميدمنند كه اهالي روستا ارادت خاص به اين روستا و سادات دارند و براي عرض ادب خدمت اين سادات عزيز هر سال در فصول بهار و تابستان و پائيز شبها در ايام محرم شب تاسوعا وزمستان نيز روز تاسوعاي حسيني با رفتن به اين روستا عهد پيمان و ارادت خود را نسبت به خاندان سادات اعلام ميكنند و از ساليان دور چنين بوده و در اينده چنين خواهد شد و جا دارد از دوستان و از همكلاسهاي زاويه ساداتي خود و نيز بزرگواران آن روستا سلام عرض كرده و براي شهيدان و رفتگان آن روستا يك فاتحه بخوانم و اين وظيفه هست . با تشكر از اينكه از وبلاك ما ديدن فرموديد.